Kolejne pewne Zwycięstwo!

Tym razem rywalem Naszego zespołu była Iskra Łęki. Tymon odnosi kolejne pewne zwycięstwo choć nie bez problemów. Początek spotkania był zacięcie wyrównany. Goście pokusili się o kilka świetnie wypracowanych akcji stwarzając sobie stuprocentowe okazje do strzelenia bramki. Na posterunku jednak jak zwykle pewnie był nasz bramkarz przeszkadzając w oddaniu celnego strzału w sytuacji sam na sam, bądź to goście marnowali "setki" strzelając kolejno obok bramki i nad poprzeczką. Tymon odpowiadał szybkimi kontratakami z wykorzystaniem P. Pachoty badź Grząbla- nowego młodzieżowego zawodnika Tymona który znakomicie świetną grą wkupił się do drużyny. Około 20 minuty długie płaskie podanie wykorzystuje P. Pachota wybiegając z piłką sam na sam z bramkarzem gości umieszczając silnym strzałem piłkę po długim słupku.
Na 2:0  piłkę w siatce umieszcza B.Kuraś uderzając główką do bramki po świetnym dośrodkowaniu z lewej strony.

Druga połowa toczyła się całkowicie pod dyktando Tymona. wynik mógłby być znacznie okazalszy gdyby nie licznie niewykorzystane sytuacje. Najlepszą wypracował sobie zmiennik P.Pachoty a mianowicie K.Mendyk powracający po przerwie do gry w świetnym stylu. Niestety, najpierw z piłką mija ostatniego obrońcę Iskry potem wychodzącego bramkarza w okolicy 15 metra i gdy wydawało by się że odprowadzi piłkę do bramki ten uderzeniem trafia w boczną siatkę.  Gości na 3:0 dobija B. Pachota.